Materiały ze spotkania informacyjnego w Poznaniu, 3 marca 2015 r.

03-03-2015

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego zorganizowało spotkanie informacyjne na temat programów transnarodowych Interreg Region Morza Bałtyckiego i Interreg Europa Środkowa oraz międzyregionalnego INTERREG EUROPA, realizowanych w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej 2014-2020 (EWT).

Wydarzenia odbyło się w Poznaniu. Tematem przewodnim spotkania była innowacyjność i MŚP. Powyższe zagadnienia są wpisane do programów transnarodowych i międzyregionalnego EWT oraz regionalnych programów operacyjnych 2014-2020 (RPO). Przedstawiciele  Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju przedstawili ofertę ww. programów EWT. Reprezentanci Urzędów Marszałkowskich omówili innowacyjność w kontekście Regionalnych Programów Operacyjnych 2014-2020. W drugiej części spotkania przedstawiciele instytucji realizujących projekty EWT w latach ubiegłych podzielili się swoim doświadczeniem i zaprezentowali projekty nawiązujące do tematu spotkania. Połączenie tematyki EWT z RPO pokazało, jak dzięki projektom transnarodowym i międzyregionalnym można przygotować lepszej jakości projekty regionalne.

Kolejne spotkania odbędą się 12 marca 2015 r. w Katowicach oraz 17 marca 2015 r. w Toruniu.

Poniżej dostępne są prezentacje ze spotkania w Poznaniu.

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu