Materiały ze spotkania informacyjnego w Toruniu, 17 marca 2015 r.

19-03-2015

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego zorganizowało spotkanie informacyjne na temat programów transnarodowych i międzyregionalnego Europejskiej Współpracy Terytorialnej 2014-2020 (EWT) oraz komplementarności tych programów z wybranymi RPO 2014-2020.
Spotkanie odbyło się 17 marca 2015 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. Tematem przewodnim wydarzenia było dziedzictwo naturalne i kulturowe, wpisane zarówno do programów transnarodowych i międzyregionalnego EWT, jak i regionalnych programów operacyjnych.

Pracownicy Departamentu Współpracy Terytorialnej Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju przedstawili ofertę programów Interreg Region Morza Bałtyckiego, Interreg Europa Środkowa i INTERREG EUROPA. Przedstawiciele Urzędów Marszałkowskich z Warmińsko-Mazurskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego prezentowali zagadnienia dziedzictwa naturalnego i kulturowego w kontekście Regionalnych Programów Operacyjnych 2014-2020. Instytucje zaangażowane w projekty EWT w latach 2007-2013 podzieliły się swoim doświadczeniem ze współpracy międzynarodowej i zaprezentowały projekty nawiązujące do tematyki spotkania.

Program spotkania
Poniżej prezentacje ze spotkania w Toruniu.

Wstęp: programy transnarodowe i międzyregionalny
Interreg Region Morza Bałtyckiego
Interreg Europa Środkowa
Interreg Europa
Regionalny Program Operacyjny 2014-2020 woj. Kujawsko-Pomorskiego
Regionalny Program Operacyjny 2014-2020 woj. Pomorskiego
Regionalny Program Operacyjny 2014-2020 woj. Warmińsko-Mazurskiego
Projekt Transnarodowy SHIFT-X
Projekt Transnarodowy CUSTODES
Projekt Międzyregionalny B2N
Projekty EWT z udziałem pomorskich instytucji

 

 

 

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu