INTERREG EUROPA: spotkanie na temat pierwszego naboru wniosków (6 V br.) i konsultacje indywidualne (5-6 V br.)

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Wspólny Sekretariat INTERREG EUROPA (WS) zapraszają na spotkanie informacyjne na temat zasad pierwszego naboru wniosków. Spotkanie odbędzie się 6 maja br. w Warszawie. 

Ogłoszenie pierwszego naboru wniosków w ramach INTERREG EUROPA planuje się po zatwierdzeniu programu przez Komisję Europejską, w II połowie czerwca 2015 roku. Nabór potrwa prawdopodobnie miesiąc. Jednak już teraz udostępniono pakiet dla wnioskodawców: http://www.interreg4c.eu/interregeurope/callforproposals/   

Dostępność dokumentów umożliwia wcześniejsze przygotowanie wniosku, w tym opracowanie założeń merytorycznych, nawiązanie współpracy z partnerami zagranicznymi i zebranie odpowiednich dokumentów. Spotkanie na temat zasad 1. naboru powinno wspomóc ten proces i ułatwić polskim instytucjom przygotowanie dobrych projektów międzyregionalnych.

W trakcie spotkania informacyjnego pracownicy Krajowego Punktu Kontaktowego oraz eksperci ds. projektów i finansów z WS przedstawią założenia programu i zasady 1. naboru oraz przybliżą nowe pojęcia i rozwiązania przyjęte na lata 2014-2020. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim i angielskim. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne.

Mailowe potwierdzenia udziału lub niemożności przyjęcia zgłoszenia będę wysyłane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przed spotkaniem.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Dodatkowo, polskie instytucje planujące rolę partnera wiodącego (ang. lead partner) mogą zgłaszać się na konsultacje indywidualne, planowane w siedzibie MIiR w dniu 5 maja br. (w godz. 16.00 – 18.15) i 6 maja (w godz. 9.15 – 10.00).  Konsultacje (maks. 45 minut na jedną instytucję) prowadzą w języku angielskim (bez tłumaczenia) pracownicy WS. Warunkiem rejestracji na konsultacje jest odesłanie wypełnionego w języku angielskim, we wszystkich polach, formularza Project Idea Feedback. Formularz należy odesłać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UWAGA: Zainteresowani rejestrują się na konsultacje samodzielnie, za pomocą linków podanych w ww. formularzu. Możliwość udziału w konsultacjach, wyłącznie dla projektów mieszczących się w zakresie tematycznym programu INTERREG EUROPA, potwierdza Wspólny Sekretariat.

Dodatkowe informacje

  • Rodzaj wydarzenia: Konferencja
Minął termin zapisu!

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu