Zaproszenie na seminarium Interreg w Warszawie 5 listopada br.

5 listopada 2015 r. zapraszamy do Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju na seminarium poświęcone współpracy międzynarodowej w programach Interreg: Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa i Europa.

Spotkanie adresujemy do instytucji, które chcą zapoznać się z konkretnymi przykładami działań finansowanych w ramach programów. O swoich doświadczeniach opowiedzą przedstawiciele instytucji uczestniczących w międzynarodowych projektach. Do udziału zapraszamy także tych z Państwa, którzy przed planowanymi drugimi naborami wniosków (I-II kwartał 2016) chcą zapoznać się z ofertą programów transnarodowych i międzyregionalnego lub odświeżyć wiedzę na ich temat.

Oferujemy także możliwość spotkania z Krajowymi Punktami Kontaktowymi, które pomagają w doborze właściwego programu, udzielają informacji na temat wsparcia dla wnioskodawców oraz pomagają w poszukiwaniu partnerów projektowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizator nie zwraca kosztów podróży i zakwaterowania. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane drogą mailową pod adresem wskazanym podczas rejestracji.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Program spotkania

Dodatkowe informacje

  • Rodzaj wydarzenia: Konferencja
Minął termin zapisu!

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu